O s a d a   K ę p k i

ul. Bielanów 6, 43-460 Wisła

25°C

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Chcę przedłużyć swój pobyt w domku. Czy jest taka możliwość?

Jak najbardziej! Skontaktuj się z właścicielem, czy domek jest wolny i czy możesz przedłużyć swój pobyt.

Co w przypadku, gdy nie będę mógł przyjechać, a wpłaciłem już zadatek. Czy pieniądze zostaną zwrócone?

Staramy się dbać o naszych klientów i rozumiemy, że czasami zdarzają się sytuacje losowe, które uniemożliwiają im przyjazd do naszych obiektów. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny z nami. Zadatek, który został wpłacony będzie można wykorzystać w innym, dogodnym terminie w którymś z naszych domków. Nie przepadnie więc, ale będzie mógł być wykorzystany w późniejszym czasie.  

Czy muszę zapłacić jakąś kaucję na czas mojego pobytu?

Tak. Kaucja w wysokości 500 zł jest pobierana na czas Twojego pobytu w domku. Przy wymeldowaniu, właściciel oddaje wpłaconą kaucję, jeżeli w domku, w którym byłeś, wszystko jest w porządku, nie ma żadnych uszkodzeń itp.

O której zaczyna się i kończy doba?

Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 10:00

Czy mogę zorganizować w domku imprezę, na przykład wieczór kawalerski, czy panieński?

Niestety organizowanie wieczorów kawalerskich, panieńskich i tego typu imprez i uroczystości w naszych obiektach jest zabronione z uwagi na komfort wypoczynku innych gości zamieszkujących w sąsiedztwie.

Czy mogę przyjechać z moim pupilem?

Zwierzęta są przyjmowane za dodatkowa opłata 50zl/dobę. O planowanym przyjeździe ze zwierzęciem należy poinformować właściciela obiektu. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do trzymania go w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości. Gość ma obowiązek usunąć wszelkie nieczystości pozostawione przez zwierzę na terenie obiektu.

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?
Zadzwoń lub napisz, z radością odpowiemy na każde pytanie!