O s a d a   K ę p k i

ul. Bielanów 6, 43-460 Wisła

8°C

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Chcę przedłużyć swój pobyt w domku. Czy jest taka możliwość?

Jak najbardziej! Skontaktuj się z właścicielem, czy domek jest wolny i czy możesz przedłużyć swój pobyt.

Co w przypadku, gdy nie będę mógł przyjechać, a wpłaciłem już zadatek. Czy pieniądze zostaną zwrócone?

Staramy się dbać o naszych klientów i rozumiemy, że czasami zdarzają się sytuacje losowe, które uniemożliwiają im przyjazd do naszych obiektów. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny z nami. Zadatek, który został wpłacony będzie można wykorzystać w innym, dogodnym terminie w którymś z naszych domków. Nie przepadnie więc, ale będzie mógł być wykorzystany w późniejszym czasie.  

Czy muszę zapłacić jakąś kaucję na czas mojego pobytu?

Tak. Kaucja w wysokości 500 zł jest pobierana na czas Twojego pobytu w domku. Przy wymeldowaniu, właściciel oddaje wpłaconą kaucję, jeżeli w domku, w którym byłeś, wszystko jest w porządku, nie ma żadnych uszkodzeń itp.

O której zaczyna się i kończy doba?

Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 10:00

Czy mogę zorganizować w domku imprezę, na przykład wieczór kawalerski, czy panieński?

Niestety organizowanie wieczorów kawalerskich, panieńskich i tego typu imprez i uroczystości w naszych obiektach jest zabronione z uwagi na komfort wypoczynku innych gości zamieszkujących w sąsiedztwie.

Czy mogę przyjechać z moim pupilem?

Zwierzęta są przyjmowane za dodatkowa opłata 50zl/dobę. O planowanym przyjeździe ze zwierzęciem należy poinformować właściciela obiektu. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do trzymania go w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości. Gość ma obowiązek usunąć wszelkie nieczystości pozostawione przez zwierzę na terenie obiektu. Zwierzę nie może pozostać bez opieki na terenie obiektu.

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?
Zadzwoń lub napisz, z radością odpowiemy na każde pytanie!